Side 1 av 1
tona frontlykter
Lagt inn: 25 apr 2008, 11:57
av jan magnus n634
hva sier biltilsynet om dette egentlig, regner med at det er ganske fy fy, skal ha bilden på eu-godkjenning og så bør kanskje vente med å montere det til etter det?
Re: tona frontlykter
Lagt inn: 25 apr 2008, 13:01
av utengen
Hei
For mange år siden gjorde vi også slik toning av frontlykter og bak lykter, men da kjøpte vi glass lakk som de bruker til kunstmaling mm.
Svart farge foran, og rød på bak lykter, dro noen tynne strøk over lyktene med pensel og de ble akkurat passa tonet, og de sa ingen ting når man var og viste bilen.
Bare et tips
Mvh
Tommy Utengen
Re: tona frontlykter
Lagt inn: 25 apr 2008, 13:03
av jan magnus n634
jaokai, dette er jo veldig lett å demontere igjen, men veit ikke åssen det er å sette på for 2'ndre gang
Re: tona frontlykter
Lagt inn: 25 apr 2008, 13:06
av Eirik N396
Jeg ville latt grøftelysfilmen være på, og ventet med frontlyktene. Så ut som det viste nokså godt, og da tipper jeg dette blir påpekt på godkjenningen. Men mye mulig de ikke legger merke til dette på grøftelysene(?)