Side 1 av 1

Alt kan hende....

Lagt inn: 26 feb 2006, 12:58
av doc N544
Våknet på lørdag kveld av at jeg kolliderte, small ganske kraftig.

Var langt inni drømmeverden og yrvåken trodde jeg att jeg hadde kjørt på bilen foran... Ubehagelig følelse. Men handbrekket sto på og det er heller uvanlig at man ruller i motbakke så jeg inså raskt at det nok var motparten som hadde feilet.

Selv lå jeg i min uskyldige søvn parkert på Statoil, var trøtt og i stedetfor å sjanse hade jeg valgt å sove en stund ( for trafikksikkerhetens skyld )

Men det hjelpte dog ikke, bilen foran meg ( Volvo ) lyktes å rygge inn i høyre hjørnet på støtfangeren og tok også blinkersen.

Sens moral: 'n Ludvig har nok rett han: " bilkjøring -- det e' fali det !! "

Lagt inn: 26 feb 2006, 13:14
av Eirik N396
oida :shock:

Re: Alt kan hende....

Lagt inn: 26 feb 2006, 17:27
av Morten N88
doc N544 skrev: Men det hjelpte dog ikke, bilen foran meg ( Volvo ) lyktes å rygge inn i høyre hjørnet på støtfangeren og tok også blinkersen.

"

Hm. Irriterende når sånnt skjer. Gikk bra med deg da? Annet en ubehagelig måte å våkne på... :? Mye skader på bilen?