Ny på forumet her. Har lest meg gjennom en del tråder om bytting av stereo, men har enda ikke klart å kommet til et svar for mitt tilfelle da min bil er litt eldre enn de jeg har lest om. Så jeg tar sjansen på skrive denne.

Kjøpte akkurat meg en 9-3 1999 for noen dager siden. Storfornøyd med bilen, men jeg fant ut fort at spilleren måtte byttes. Den klarer ikke å spille av cd'er uten å få "skurring/støy".
Har sett litt på de spesialdelene til saab hos bilradiospesialisten for å konvertere om spiller, men finnner ingen som passer min årsmodell.
Jeg hadde håpet på å få montert en spiller som tok usb samt at jeg kunne ha koblet opp på rattknappene.
Noen som har gode idéer?
Takker for svar

Edit:
Fant konverteringskitt for rattknapper til pioneer-spiller, men sliter med å finne brakett for å feste 2DIN spiller.