Har merket siste tiden at kondensator til anlegget har en tendens til å tappe batteriet over tid, så lurer på om dere har noen fikse forslag til hvordan jeg kan skru av og på denne?
tenkte i første omgang på å enten bruke et relé som styres av signalet til forsterkeren, eller rett og slett sette inn en kraftig bryter. Forslag? og evt hvor jeg kan få tak i relé som tåler 60+A ?
Oppgradering:
Vet at dette har blitt tatt opp før, men finner rett og slett ikke trådene med linker. Det jeg er ute etter er enten en oppgraderingspakke med høyttalere, og evt ny forsterker(regner med det trengs) eller alternativer som f.eks. bytte ut alt med helt uoriginalt, og så kunne jeg gjerne tenkt meg erfaringer til folk her med nettopp lyd i denne bilen.
Er ute etter bedre/renere diskant, og fyldigere mellomtone, bassen har jeg

Slik jeg bruker anlegget i dag har jeg bass i de vanlige høyttalerne i dørene, mens sub'en hjelper til på de skikkelig lave tonene.
Alle innspill/tips tas imot med takk!
